KABARETY i KONCERTY

SPOTKANIE KOLESIÓW, Zenon Laskowik i Zespół Towarzyszący

Panie i Panowie!
To trzeba zobaczyć!


Zenon Laskowik i jego TEYATR zapraszają na program Spotkanie kolesiów.

A w programie?

My i nasza rzeczywistość w dzień powszedni i od święta. Nasze, Polaków, rozmowy: w pracy, w domu, na działce. Komentarze do zjawisk i wydarzeń społeczno – politycznych w opakowaniu kabaretowym. I śmiech. Przeważnie radosny, niekiedy gorzki, czasem łobuzerski, ale zawsze zdrowy! Dla ciała i dla umysłu.

Zapewne pamiętacie Państwo program TEY-a Z tyłu sklepu warzywniczego nr 82 w Poznaniu. To był rok 1980. A dzisiaj TEYATR stoi z tyłu władzy. Bo z tyłu najlepiej widać wszystko to, czego my, społeczeństwo, nie powinniśmy widzieć. To jest tylko dla wybranych, dla władzy. Ale my o tym mówimy. My to pokazujemy: w skeczach, scenkach, piosenkach. A wszystko to podane ze swadą i humorem. Inteligentnym humorem, gdyż gramy, szanując intelekt widza.
My nie mówimy tego, co chcecie, Państwo, usłyszeć. Od tego są politycy. Mówimy to, co – naszym zdaniem – powinniście usłyszeć! Mówimy prawdę. Bo tylko prawda ma dziwną moc rozweselania.

Spotkanie kolesiów, to antidotum na wszystko to, co nas drażni, niepokoi i denerwuje. To panaceum na szarość i nijakość. To odtrutka na kłamstwo, cwaniactwo i małe kombinatorstwa wielkiej polityki. Dlatego Teyatr zawsze będzie powtarzał: „Jeszcze Polska nie zginęła, póki się śmiejemy!”

 

występują: Zenon Laskowik, Adrianna Biernacka, Jacek Fedorowicz, Grzegorz Tomczak i zespół muzyczny Telemenele.

 

 KUP BILET 

Przedsprzedaż internetowa od 17 lipca, godz. 10:00
Cena biletu: 30 złotych
(z Katowicką Kartą Mieszkańca: 24 złote)

FOTO

Archiwum wykonawców