SPEKTAKLE DLA DOROSŁYCH

MOJA ŻONA ODESZŁA Z NASZĄ TERAPEUTKĄ, Klub Komediowy, Warszawa

O ile główny bohater sztuki w dobrym stylu i z iście europejską ogładą dał radę rozstać się ze swoją eks-małżonką (pieczętując rozstanie koleżeńskim zakładem: Kto pierwszy coś poczuje przy rozstaniu, przegrywa), o tyle porzucenie przez terapeutkę traktuje raczej osobiście. Czy po przeprowadzce do ponownie kawalerskiego mieszkania nasz bohater stanie na nogi, czy raczej szybko wskoczy w kolejne rozczarowanko? Zapewne pomogą mu w tym Empatodeweloper, Ciotka Ambiwalenta, re-dekoratorzy wnętrz emocjonalnych oraz Nina Serotonina – roztrzepana recepcjonistka w ośrodku „Radosna Synapsa”.

Klub Komediowy zaprasza na spektakl o rozstaniach, zdradach, awanturach, inbach, milczących wieczorach i krzykliwych porankach, który – mamy nadzieję – napawa optymizmem, a przynajmniej przerażeniem. To przedstawienie idealne na pokowidowe tąpnięcie towarzyskie. Komedia rozwodowo-muzyczna. A dla niektórych: płonny poradnik sceniczny, jak zakończyć wieloletni związek i nic przy tym nie poczuć.

tekst i reżyseria: Michał Sufin


muzyka: Radek Łukasiewicz
scenografia: Michał Jońca
choreografia: Weronika Pelczyńska
reżyseria świateł: Filip Kabulski
realizacja dźwięku: Paweł Parzuchowski
występują: Joanna Halinowska/Wiktoria Wolańska, Małgorzata Mikołajczak, Monika Pikuła, Mateusz Lewandowski, Bartosz Szpak
czas trwania: 130 min (z przerwą)

 

 KUP BILET 

Przedsprzedaż internetowa od 17 lipca, godz. 10:00
Cena biletu: 30 złotych
(z Katowicką Kartą Mieszkańca: 24 złote)